Відгуки про Citroen C5 Aircross 2023

На даний момент на нашому сайті додано 3 відгуків про автомобілі Citroen C5 Aircross виготовлених в 2023 році. Ви також можете почитати відгуки про Citroen C5 Aircross інших років виготовлення, наприклад в 2019 році або в 2020 році

Середня оцінка:
Средняя оценка: 4 (3 відгуків)
Сортування
Знайдено: 3
2023, 5.500км
+5 / -0 Citroen C5 Aircross 2023

Взяв у салоні в листопаді 2023 року. Пересів з електрички (ID.4), але це окрема тема. Спочатку тестував Grandland. Citroen взагалі не планував, поки не замовив тест-драйв. Закохався в надзвичайну плавність ходу та дуже сподобався дизайн і внутрішнє оздоблення. Opel занадто жорсткий - відчуваєш найме читать отзыв

Olexandr
Olexandr

2023, 34.000км
+5 / -0 Citroen C5 Aircross 2023

Вітаю всіх, вирішив розповісти свою історію володіння сітроен. За 11 місяців і 34000км., пробігу авто ремонтували 8 разів по гарантії, і 2 рази за кошти дилера, в авто проблеми з електронікою, замінювали монітор мультимедіа, жмут проводів, блок телематики, каркас водійського сидіння з приводом, прав читать отзыв

Тарас
Тарас
Николаев
2023, 1.200км
+3 / -0 Citroen C5 Aircross 2023

Авто перевершила мої очікування. Основним крітерієм були: розміри, економічність, надійність. Це моє перше авто, тому до покупки з салону підійшов дуже ретельно. Мій зріст 2 метри, дружина і дітки теж високі. Тому в якості сімейного авто дуже багато моделей було відкинуто з відбору. В фінал вийш читать отзыв