Відгук Citroen C5 Aircross 2023 2.0 turbo дизель автоматична

Компл.:
Shine
Кузов:
позашляховик, 5 дв.
Витрата пального по місту: 8.5 л/100км, по трасі: 6.5 л/100км, середній: 7.2 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Для прагматичних людей, які рахують свої гроші, в цьому ціновому сегменті фактично немає конкурентів. Володію авто півроку. Траса - 70%, місто - 30%. Обирав за бюджетом до $35 тис. між Kuga, Corolla Cross, Sportage. Це те, що було в наявності.

У Citroen максимальна комплектація з усіма опціями підкупила дуже сильно, коли обираєш між «максимальним» Citroen і базовими або середніми іншими конкурентами. Фактично за ці гроші був ще топовий Sportage, але робот і турбобензин програють у порівнянні з гідротрансформатором і турбодизелем.

З недоліків - всі «болячки», які описані в інтернеті: задуває вітер через ущільнювач на трасі, а також, коли дощ, ущільнювач водійських дверей пропускає воду.

Якийсь мудак на заправці зламав кришку баку, по гарантії відмовились замінювати, хоча для мене це максимально дивна ситуація. У моєму розумінні це якраз і є гарантійний випадок. Придбав нову за +-100 доларів.

Мочевину заливаю 10 л кожні 6 тис. км. Інколи пинає з 3-ї на 4-ту на холодну, сказали, що це специфіка цієї коробки.

В цілому авто виконує всі свої функції, наша сім'я задоволена. Планую встановити передпусковий підігрів, але цей сезон спробуємо без нього. Можливо, подумаю про покращення автозвуку.

Плюси та мінуси автомобіля

Топові функції комфорту.
Навігація.
Автопаркування.
Світло.
Надійний Дизельний потужний двигун який працює в парі З Гідротрансформатором.
Комфортна підвіска.
Комфортні м'які крісла.
По трасі дуже впевнено йде на обгони.
Вмісткий багажник і салон який трансформується.
Мультимедіа екрани підсвічування салону.

Якість підгонки деталей.
Якість матеріалів.
Дилер не охоче розбирається в ситуації по факту кришку можна було і не замінювати.
Малувато місця на другому ряду.
АвтоЗвук не достатньо потужний.

Порада покупцеві

Раджу дане авто до придбання, за такий бюджет це максимальний максимум який можливо отримати на сьогодні серед інших авто.

Так Ні

Обговорити відгук про Citroen C5 Aircross 2023

Щирий

Задуває через ущільнювач і капає??? Як з таким можна миритися, це ж ппц якийсь за 35 к.