Відгук Renault Koleos 2023 2.5 бензин автоматична

Компл.:
Zen
Кузов:
позашляховик, 5 дв.
Витрата пального по місту: 11.0 л/100км, по трасі: 8.5 л/100км, середній: 9.4 л/100км

Оцінка авто

Загальна оцінка:
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Став щасливим власником цього автомобіля. Спочатку розглядав покупку Renault Captur, але нам підкинули ідею, що за доплату в 100 тисяч гривень (на момент покупки приблизно 2, 5 тисячі доларів США) можна придбати цікавіше авто.

Пішли на тест-драйв обох автомобілів і зупинилися на цьому. Встигли взяти за ціну, що була до перегляду (приблизно 27 тисяч доларів США). З додаткового обладнання - автоматичні двері багажника і колір.

Якщо коротко, то за 1000 км ще немає остаточної думки, але можу поділитися враженнями, які часто приходять на думку. Цей автомобіль я придбав після Sandero Stepway 2020 року з двигуном 1.5 (K9K).

Плюси:

- Koleos є справді комфортним автомобілем з адекватною шумоізоляцією.
- Сидіння кращі, ніж у Sandero, хоча ще далекі до ідеалу (завжди потрібно брати до уваги ціну).

Мінуси:

- Витрати пального. Хоча це важко порівнювати, адже це зовсім різні автомобілі.
- Жирний мінус Koleos - його бак (60 літрів). Це як піпетка... Очікувана дистанція +/- 600 км.
- Хромові вставки. Особисто мені вони не подобаються.

Брав комплектацію Zen, оскільки не потребую повного приводу і вважаю, що на момент покупки це була адекватна ціна за отриманий продукт.

Почав частіше їздити на круїз-контролі за містом, щоб бачити приємні цифри, але потрібно розуміти, що я порівнюю Koleos з економним дизелем і меншим автомобілем.

Загальна думка ще формується, але простір у салоні та кращий рівень комфорту дають мені достатньо впевненості, щоб сказати, що це авто варте розгляду та (можливо) покупки. Додатково встановив решітку на передній бампер і кольчугу.

Доповню відгук після 10 тисяч км пробігу (і першого ТО).

Плюси та мінуси автомобіля

Комфорт;
Об'єм салону та багажника;
Атмосферний двигун і варіатор (плавна їзда, хоча... невідомо, що з надійністю).
Матеріали.

Малий бензобак
Є різниця по сидіннях в порівнянні з Intense.

Порада покупцеві

Адекватний автомобіль для людей, яким потрібно більше простору в салоні.
Резина від Nexen - трохи шумна (планую заміну).
В автомобілі відсутні захисти картера та радіатора (бажано їх встановити).
Витрати палива - можна змінити стиль їзди та отримати прийнятні цифри.
Загалом - це був найкращий варіант з наявних автомобілів на момент покупки.

Так Ні

Обговорити відгук про Renault Koleos 2023