Відгук Fiat Albea 2010 1.4 бензин механічна

Юрій
Юрій
Украина Киев 01.01.2013
Fiat Albea

Інформація від власника

Рік, пробіг:
2010, 15.000 км
КПП, привод:
мех., передній
Двигун:
1.4 бензин
Кузов:
седан, 4 дв.

Оцінка авто

Загальна оцінка:
3
Надійність:
Комфорт:
Ходова:
Зовнішність:

Гарний автомобіль, в середині багато місця, особливо заднім пасажирам, великий багажник 500л. Приємний пластик в салоні хоч твердий але якісний та й щілин немає ніяких нічого не скрипить, якісна турецька збірка, ходова як для машини такого класу теж викликає тільки приємний подив, кліренс 180 і цим все сказано. Екстер'єр теж досить елегантний. Звичайно як і в кожного автомобіля є свої плюси та мінуси але в категорії ціна - якість один з найкращих варіантів які були на час покупки авто весною 2011р.

Плюси та мінуси автомобіля

Якісна збірка, великий кліренс, посилені амортизатори, зручний великий салон як для свого В класу. Великий багажник. Бортовий комп'ютер.

Немає ручок над дверми для пасажирів, спинка заднього дивана розкладається тільки повністю, задні гальма барабані, відсутня навіть ABS.

Відгук був корисним?
Так Ні

Обговорити відгук про Fiat Albea 2010

anko7  

Не знаю какая у вас комплектация, а у меня сборка Турция, 2009 г. авто, есть и АBS и EBD и спинка заднего сиденья складывется в пропорции1/3 и 2/3. Что касается задних барабанных тормозов, то они у всех авто подобного класса барабанные, дисковых нет ни у кого. Лично меня это ни разу не беспокоит, тормоза на авто цепкие, если резко затормозить можно и через лобовое вылететь невзначай По поводу цена/качество/оснащение я на момент покупки ничего лучше не нашел, да и сейчас просто нет таких авто за такие деньги (10 тыс. у.е)

+3ВІДПОВІСТИ  
Автор відгуку  

Купував едину комплектацыю яка була на той час, збірка теж Турція модель 2010р. Стосовно ціна =якість згоден оптимальний варіант.

+1ВІДПОВІСТИ  
yakum  

+1 к карме!

+1ВІДПОВІСТИ  

Потрібна авторизація

Вхід | Реєстрація